Як влаштований склопакет металопластикового вікна

Склопакет відповідає за теплостійкість вікна — головну характеристику, яку беруть до уваги насамперед. Від конструкції склопакета залежить дуже багато, тому має сенс ознайомитися з його будовою.

Склопакет складається з декількох стекол, герметично склеєних по периметру. Простір між стеклами називають камерами — пакет з двома стеклами буде однокамерним, з трьома — двокамерною конструкцією. Загальна конструкція склопакета показана на ескізі. Зліва наведений однокамерний варіант, праворуч двокамерний.

будова склопакет

Жорсткість конструкції надає дистанційна рамка, що розділяє стекла. У рамку засипається абсорбуючий матеріал для осушення повітря і запобігання появи конденсату на внутрішній поверхні склопакета. Молекулярне сито фіксується в рамці бутилом, як клей використовується спеціальний герметик, що залишається в'язким невизначено тривалий час.

На що впливає кількість камер

Чим більше камер, тим тепліше буде в приміщенні. Зниженню теплопередачі сприяє також збільшення ширини дистанційної рамки — більша відстань між стеклами збільшує буферну зону між холодним зовнішнім повітрям і повітрям приміщення.

Двокамерні склопакети із збільшеною відстанню — відмінне рішення, але воно неминуче призводить до підвищення вартості всієї конструкції. Справа в тому, що металопластиковий профіль серед інших параметрів має обмеження на товщину склопакета. Тому товсті та дорогі склопакети встановлюються в товсті профілі, які також стоять дорожче. Через це, вам потрібно буде визначитися — встановлювати однокамерний, стандартний по суті склопакет, або використовувати утеплені варіанти зовсім за іншою ціною.

Крім кількості камер, на теплозбереження впливає тип їх наповнення і в значно більшому ступені тип скла. Типами стекла присвячена окрема стаття, якщо це питання вам цікаве, то варто пройти по посиланню, а з наповненням ми зараз розберемося.

Наповнення склопакета

В звичайних склопакетах в герметичних камерах знаходиться осушене повітря. А ось для підвищення теплостійкості замість повітря закачується інертні гази, частіше з яких використовується аргон.

Взагалі, найкращим варіантом є криптон, але поліпшення теплоізолюючих властивостей при використанні цього газу не адекватно збільшенню вартості — наповнення в 7 разів дорожче аргону.

Теплопровідність інертних газів нижче повітря, тому передача тепла сповільнюється. Не можна сказати, що склопакет стане повністю теплим — приріст буде невеликим. Але в комбінації з найпростішим енергозберігаючим I-склом енергоефективність склопакета підвищується на 23%. А це, погодьтеся, значний показник. Саме через це аргон закачується склопакети з енергозберігаючим склом — така комбінація дає відмінний теплозберігаючий ефект.

Якісні металопластикові вікна в Одесі
Час роботи магазину:
будні дні: с 8.00 до 16.00
субота і неділя: с 8.00 до 15.00
Без вихідних днів.
RU
097-01-999-38, (048) 79-89-403
097-01-999-38, (048) 79-89-403
Одеса, Старокінний ринок, магазин «Легіон» (павільйон ПП-36) (будні дні: з 8.00 до 16.00 без вихідних
субота і неділя: з 8.00 до 15.00)
Copyright © 2020, пластикові вікна Steko, Одеса.
Використання матеріалів або графічних елементів сайту заборонено в будь-якому вигляді.

Форма контакту для зв'язку з нами або замовлення розрахунку вікна.